Úvod - Služby

Naše služby

V našej spoločnosti nájdete rozmanitú ponuku profesionálnych služieb v oblasti betónových výrobkov. Niektoré z našich produktov dokonale oživia vaše exteriéry, zatiaľ čo tie ďalšie poskytnú vašej domácnosti alebo firme súkromie a ochranu.

Montáž betónoných plotov

Poskytujeme profesionálnu montáž betónových plotov na kľuč, ktoré poskytujú nielen estetickú hodnotu, ale aj bezpečnosť a súkromie vašej domácnosti alebo firmy. S naším skúseným tímom a kvalitnými materiálmi vám garantujeme spoľahlivé a precízne vyhotovenie plotu presne podľa vašich predstáv a potrieb. Bezpečnosť a spokojnosť našich zákazníkov sú pre nás prioritou, a preto sa snažíme poskytnúť najvyššiu úroveň služieb.

Typy plotov: Jendostranné, obojstranné
Vzor: Imitácia kameňa, dreva
Farba: Piesková, šedá, antracit
Tvrdosť: C25/30
Materiál: Cement 425R

Image
Image

Výkopové práce a osadenie hrobiek

Ponúkame vám služby v oblasti výkopových prác a osadenia hrobiek s ohľadom na dôstojnosť a respekt voči zosnulým. S naším skúseným tímom a moderným vybavením sme pripravení realizovať výkopové práce spoľahlivo a efektívne, zabezpečujúc presné rozmery a správne umiestnenie hrobiek. Pri každom kroku dbáme na dodržiavanie ako etických, tak technických noriem a osobitnú starostlivosť, aby sme zabezpečili dôstojný a bezproblémový proces.

Typy hrobiek: Jendohrobky, dvojhrobky
Tvrdosť: C25/30
Materiál: Cement 425R
Farba: Šedá

Výroba a montáž betónoných šiacht

Nech už potrebujete šachtu pre kanalizáciu, vodu alebo iné účely, sme pripravení vám poskytnúť individuálne riešenia, ktoré budú presne vyhovovať vašim potrebám a očakávaniam.

Typy šiacht: Kanalizačné, vodovodné, na mieru
Tvrdosť: C25/30
Materiál: Cement 425R
Farba: Šedá

Image
Image

Stavebný materiál

V našej ponuke taktiež nájdete zámkovú, terasovú a chodníkovú dlažbu, obrubníky, striešky, žľaby, zatrávňovačky, ploty, podhrabové dosky, vodomerné šachty, ohradové a viničné stĺpiky.

Vsetky naše výrobky sú vystužené kvalitnou oceľou.
Tvrdosť: C25/30
Materiál: Cement 425R

U nás si vyberie kazdý!

Nenašli ste čo ste hľadali?
Náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť nájsť ideálne riešenie pre všetky vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo si objednať niektorý z našich betónových výrobkov?